תמונות מאירועים

צרו איתנו קשר להצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום:

צילום מגנטים לאירועים בשרון

מגנטים לאירועים בשרון

מגנטול מציעה שירותי צילום מגנטים לאירועים בשרון ובכל הארץ ברמה הגבוהה ביותר בישראל ובמחירים שקשה להתחרות בהם ! אנחנו מקפידים על להוציא את המגנטים שלנו
בזמן האירוע באיכות הכי גבוהה שניתן להוציא וזאת על מנת להבטיח "חיים ארוכים" לכל מגנט ומגנט שאנחנו מוציאים ! להזמנת צלמי מגנטים באירוע שלכם התקשרו אלינו כבר
עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום ! אנחנו נותנים גם שירותים של מגנטים לבת מצווה וכל שאר האירועים.

מגנטים לאירועים זולים - מה עם מחירים ?

אנחנו שולחים את אחד הצלמים המנוסים שלנו אל האירוע שלכם. במהלך האירוע, הצלם מסתובב בין האורחים באלגנטיות ובחינניות, תופס את הרגעים הבלתי נשכחים בעדשת המצלמה שלו, גורם לכולם לחייך ולמעשה מנציח את האירוע החשוב והמשמעותי עבורכם. לאחר מכן, התמונות מועברות לגרפיקאי אשר מבצע מסגור של התמונות על פי מסגרות שנבחרו מראש, לרבות כיתוב והקדשה. בנוסף, תפקידו של הגרפיקאי הוא לבצע חיתוך של המגנטים ולהציבם על הלוח המגנטי בעת האירוע, ממנו האורחים מוזמנים לקחת את המגנט אליהם - אנחנו נוכל לתת עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר! חייגו לעוד פרטים.

צילום מגנטים לאירועים הם שי אולטימטיבי המסמל הוקרת תודה כלפי האורחים שבאו והשתתפו בשמחתכם, וגם נשאר כמזכרת יפה ומשמחת על המקרר.

איך גורמים לתמונות והמגנטים לצאת הכי טוב שאפשר?  – בוחרים חברה מקצועית, ותיקה ואמינה בעלת צוות מיומן שידע להנציח את הרגעים החשובים והיפים ביותר בחייכם.
או במילים אחרות – מתקשרים למגנטול צילום מגנטים לאירועים - 052-2157955

למה דווקא אנחנו ?

מחירים נמוכים של מגנטים
מחירים

מחירים נוחים ואטרקטיביים, הטבות משתנות בהתאם לעונה/הביקוש/כמות המוזמנים ופינוקים מפתיעים.

איכות מוצרים
איכות המוצרים

בראש סדר העדיפויות: אנחנו לא מתפשרים על חומרי הגלם, על הספקים מולם אנו עובדים ועל הציוד הנלווה.

שירות
שירות

הצוות שלנו מגיע לפני כל האורחים ויעזוב אחרון, כך שכולם יהנו מהאטרקציה. עמידה בזמנים ושירות אדיב הם הבסיס לשירות מוצלח והנאה מובטחת שלכם ושל האורחים.


מקצועיות
מקצועיות

תתפלאו איך הדברים מתקתקים באירוע בלי שהערתם, שמתם לב או הרגשתם בנוכחותנו. הכרות עם מגוון אולמות, מוסדות ומקומות מאפשרים לנו להגיע מוכנים ולעבוד בסנכרון מלא עם שאר הספקים.

חדשניות
חדשניות

אנו מתעדכנים בכל מה שמעניין בתחום האירועים, לא מפספסים גימיק חדש ואפנתי ומתאימים אותו לקונספט האירוע שלכם.

התאמה אישית
התאמה אישית

הרבה לקוחות פונים אלינו ולא יודעים בדיוק מה הם מחפשים. בשביל זה אנחנו כאן - לשמוע עליכם, על אופי האירוע, על האפקט שתרצו ולהציע את האטרקציות המתאימות. התקשרו לייעוץ ללא עלות ולקבלת הצעת מחיר זריזה למייל.